Page Title

Kurumsal

Kaliteli servisi, düşük  maliyet ve optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan ANSA LOJİSTİK bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı veya dış odaklı destek olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile kurmuştur.

 • Kurumsal

Hakkımızda

ANSA LOJİSTİK

Team Image

Merkezi ilk 2007 yılında Almanya’da  kurulan firmamız ANSA LOGİSTİK , 2011 yılından itibaren Türkiye ve Avrupa da bulunan depo ve antrepo hizmetleri, uzman personel kadrosu ile Türkiye İstanbul’da  ANSA LOJİSTİK olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

ANSA LOJİSTİK, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı bir yol olarak sunmaktadır. Uluslararası ticaretin en önemli adımlarından biri olan İthalat ve ihracat taşımacılığında üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincini ANSA LOJİSTİK olarak büyük onur ile taşımaktayız.

ANSA KARGO hizmetimiz acil, ekpress kargo gönderilerinizi en minumum sürede MINIVAN EKSPRESS KARGO araçlarımız ile Avrupanın her yerinden teslim alıyor sizin tercihinize göre ‘' Kapıdan kapıya, Ekonomik ve Ekspres hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz. Uluslararası doküman ve numune taşımacılığın yanısıra ithalat ve ihracat amaçlı gönderilerinizin nakliyesinde de size uygun hizmet ve çözümler üretiyoruz.

 

Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar ‘UYDU ÜZERİNDEN ARAÇ TAKİBİ’ sistemine sahiptir. Taşımada kullanmış olduğumuz araçların tümü 2007 model ve üzeri olup Euro 3 ve Euro 5 motorlara sahip olmakla beraber kullanmış olduğumuz çekicilerin hepsi Avrupa ülkelerinin metropollerinde Düşük Emisyon Bölgeleri giriş şartlarına uyumlu durumdadır.

Kara taşımacılığının yanında forwarding hizmetide sunan firmamız , güvenilir alt nakliyeci gruplarından ihtiyaç duyduğu her an araç tedarik edebilmekte ve bu sayede talep edilen hizmeti karşılıksız bırakmamaktadır.

ANSA LOJİSTİK çalıştığı firmaları günübirlik karlılık aracı olarak görmeyip; uzun ömürlü iki tarafın karlılığını gözeten hissedarlar olarak kabul etmiş; genç, dinamik ve uzman kadrosuyla geçmiş yıllara dayanan tecrübelerini birleştirip müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş; müşterilerinin lojistik departmanı gibi hizmet vermektedir. Müşterilerine daha da ileri düzeyde hizmet verebilmek adına başta Avrupa olmak üzere Tüm Asya Ve Ortadoğu ülkelerine yayılmış profesyonel acente ağı ile güvenilir, hızlı, tam zamanlı sunduğu lojistik hizmetleri ile dış ticaret alanında çok yönlü çözüm imkânını sunmaktadır.

Kaliteli servisi, düşük  maliyet ve optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan ANSA LOJİSTİK bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı veya dış odaklı destek olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile kurmuştur.

 • » Tüm Avrupa ülkeleri başta olmak üzere D – NL – B – L – F – CH – A – GB – I – N – F – DK – S  ülkerine  düzenli ithalat/ihracat  komple ve parsiyel taşıma

 • » Gabari dışı proje taşıma

 • » Transit taşımacılığı

  »
  Demiryolu taşımacılığı

 • » Avrupa ve Balkan ülkelerinden Ortadoğu ve Türk cumhuriyetlerine komple ve parsiyel taşıması

 • » Denizyolu açık yük taşımacılığı

 • » Gümrüklü / gümrüksüz depolama hizmeti (sözleşmeli olduğumuz antrepo ile ) depolama% 100 sigortalıdır

 • » Gümrükleme hizmeti

 • » Tüm lojistik ve lojistik hizmetleri

Yukarıda sıralamasını yapmış olduğumuz hizmetleri kaliteli LİNE ve ACENTA AĞIYLA sunan şirketimiz imkanlarını sizin liderliğiniz, profesyonel analitik çözümcülüğü sonuç olarak ilke edilen personelimiz ile, kaliteyi muhafaza etmeyi ve maliyetleri günümüz şartlarında azaltmayı düşünüyor iseniz ANSA LOJİSTİK sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.